Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jericho - Në Garë Për Qeveri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Zgjohu dhe vish një fytyrë të re
Buzëqesh, jeto plot lumturi
Vrapo kërko një sfidë te re
Lufto t'jetosh plot kënaqësi

Ref:
Duhet të blesh makinë më t'mirë
Ndërto shtëpi me një pishinë
Po pate edhe një dëshirë
Vrapo në garë për qeveri

Duhet të bleshë edhe një makinë më t'mirë
Ndërto edhe një shtëpi me një pishinë
Nuk mjafton të keshë veç edhe një dëshirë
Vrapo të fitosh në garë për qeveri

Ref:
Duhet të blesh makinë më t'mirë
Ndërto shtëpi me një pishinë
Po pate edhe një dëshirë
Vrapo në garë për qeveri
Jericho
Renditja: Top 200
Publikimi: 07/05/2022
Muzika: Petrit Çarkaxhiu
Teksti: Petrit Çarkaxhiu
Post Production: Prima Future
Tanju Suleyman
Line Producer: Albin SopiJericho - Në Garë Për Qeveri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Në Garë Për Qeveri".
3. Video është e këngës "Në Garë Për Qeveri", por nuk këndohet nga Jericho.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Jericho:


Komente 0