Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jeta Faqolli - S'mund Te Fal Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  38

Vet jam e mendoj per ty
pranoj se keq osht pa ty
te renda jan kujtimet e at qe ste kam me
Si te vazhdoj pa ty
ku qdokund je vetem ti
ndihmom qe te harroj
a do te mundesh a jo ?
Te urrej e te dua e sdi qka do te ndodh me mua?
Se ti ma ndryshove

Reff ..
I mallkuar qofsh tii
dhimbje me le ti
si me lendove
dhe besova shum ne fjalet tua

I mallkuar qofsh ti
dhimbje me le ti
skam fuqi ti kthej e per kto
tradhtirat e tua smundem te fal !

E si te vazhdoj pa ty
ku qdo kund je vetem ti
ndihmon te harroj
a do te mundesh a jo ?
Te urrej , e te dua e sdi qka do te ndodh me mua
se ti ma ndryshove

Ref .. X2
I mallkuar qofsh tii
dhimbje me le ti
si me lendove
dhe besova shum ne fjalet tua

I mallkuar qofsh ti
dhimbje me le ti
skam fuqi ti kthej e per kto
tradhtirat e tua smundem te fal !

SMUNDEM TE FAAALLL !


Ky tekst u dërgua nga fc barcelonaJeta Faqolli
Publikimi: 27/05/2007
Festivali: Top Fest 4


Jeta Faqolli - S'mund Te Fal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'mund Te Fal".
3. Video është e këngës "S'mund Te Fal", por nuk këndohet nga Jeta Faqolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Jeta Faqolli:


Komente 0