Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jeta Faqolli - Vetem Me Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  25

dielli lind e perendon me ty
kurse hena me dhuron vec dashuri
ti me fal ate qe me mungon
ndaj enderroj

jam e lumtur qe une jam me ty tani
nese neser nuk do tjem peng sdo ta kem
dhe meshiren sdua si ushqim
pendim nuk kerkoj

ref.
te dua te dua te dua me mjafton
nuk dua nuk dua ty te te lendoj
se dua te shuaj etja po me torturon
ne buzet e tua dua une te rroj
ne buzet e tua dua une te rroj.


Ky tekst u dërgua nga Jeta FaqolliJeta Faqolli
Publikimi: 01/12/2005
Muzika: Gramoz Kozeli
Teksti: Gjergj Jorgaqi
Orkestrimi: Gramoz Kozeli
Video Produksioni: Alexander Video


Jeta Faqolli - Vetem Me Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetem Me Ty".
3. Video është e këngës "Vetem Me Ty", por nuk këndohet nga Jeta Faqolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Jeta Faqolli:


Komente 0