Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jeta Faqolli - Mashkull I Hutuar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  8

Nje tavern e mbushur
plot me meshkuj te hutuar
kjo nate eshte vec e jona
dhe nuk ka te mbaruar .
me merr ne krah
te dy duke kercyer
kjo nate esht vec e jona...Nuk kemi video për këtë këngë.
Jeta Faqolli - Mashkull I Hutuar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mashkull I Hutuar".
3. Video është e këngës "Mashkull I Hutuar", por nuk këndohet nga Jeta Faqolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Jeta Faqolli:


Komente 0