Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jeta Faqolli - Jeta Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  33

Serisht notoj ne detin qe e dua une,
ndjehem e lire e qete kam gjume me ne fund
gjeta buzeqeshjen qe e kishin vjedh nga un
shqetesime nuk kam une e lire me ne fund.
Me jeten time bej ate qe dua une
zgjohem kur dua shkoj ku te dua une
sjap llogari per gjerat qe po bej une
kam marre veten une e lire me ne fund.

Jeta buzeqesh me mua,nuk eshte e hidhur
si atehere kur te kisha ty
te jem e lire kisha harruar
tani e shoh sa shume kam humbur une me ty.

Ref.
Jam Jeta kjo jete eshte dhene per mua
jetoj ashtu sic dua,shijoj ate qe dua.
Jam Jeta kjo jete eshte dhene per mua
jetoj ashtu sic dua,shijoj ate qe dua.
Jeta Faqolli
Publikimi: 01/11/2006
Festivali: Nota Fest 2006


Jeta Faqolli - Jeta
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jeta".
3. Video është e këngës "Jeta", por nuk këndohet nga Jeta Faqolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Jeta Faqolli:


Komente 0