Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jeta Faqolli & Kelly - Vetem Jeto Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  13

Jeta:
Ata qe besojne enderrojne me te miren
njerzit jane njesoj,kerkojne ndryshimin
Cka na duhet sot te jetojme gjithe ditet
sikur te jete dita e fundit per ne.
Mjafton vec nje fjale te te ktheje besimin
sikur dhe nje xhest te jesh pozitive
rruga qe te con drejt lumturise
eshte gjithmone aty e ndjen.

Ref.

Duhet vec nje moment
te te riktheje te jete
nje hap larg je
beje qe dhe botes i sjell buzeqeshje
ajo ka nevoje per ne


Kelly:
Mundohu ti lesh pas cdo urrejtje
jepi dhe nje shanc qe gjithmone ke djegur
behu ti i pari i vetes tende
cdo gje per nje bote me te mire.
Ndoshta deri sot koken lart se ngrije
a je ti ai qe besim nuk kishe
vjen nje tjeter kohe ku ajo qe doje
eshte me ty dhe duhet ta dish.
Kelly & Jeta Faqolli
Publikimi: 15/03/2012
Festivali: Top Fest 9
Orkestrimi: Darko Dimitrov


Jeta Faqolli & Kelly - Vetem Jeto
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetem Jeto".
3. Video është e këngës "Vetem Jeto", por nuk këndohet nga Jeta Faqolli & Kelly.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Jeta Faqolli:


Komente 0