Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jeta Mehmeti - Kam Mall Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Shum keq me vajtu e shum keq me kendu per jet time kurr si falna kuj nese don me kan me mu mos rreziko shum vet me the se te du tash erdh koha me u nda perjetsisht me mu..

REF:Mos shko te lutem mos shko jeta ime veq ty te don o mos shko te lutem mos shko se sdi qa baj pa ty.

Shum keq me vajtu e shum keq me kendu per jet time kurr si falna kuj nese don me kan me mu mos rreziko shum vet me the se te du tash erdh koha me u nda perjetsisht me mu..

REF:Mos shko te lutem mos shko jeta ime veq ty te don o mos shko te lutem mos shko se sdi qa baj pa ty.


Ky tekst u dërgua nga  erblinaJeta Mehmeti
Publikimi: 27/05/2007
Festivali: Top Fest 4


Jeta Mehmeti - Kam Mall
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kam Mall".
3. Video është e këngës "Kam Mall", por nuk këndohet nga Jeta Mehmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Jeta Mehmeti:


Komente 0