Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jeta Mehmeti - Fluger Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Me thua se me do
por une nuk te besoj
jeta eshte nje fluger
era e merr

Me thua se me do
por une nuk te besoj
zemra eshte nje kotele
do perkedhelje

Ngado qe shkoj me vete
syte e tu I marr
kam frike se I humbas
nje çast qe ste kam prane.

Ref: Oh wow oh wow...Publikimi: 04/05/2008
Festivali: Top Fest 5Më Shumë Këngë Nga Jeta Mehmeti:


Komente mbi këtë këngëJeta Mehmeti - Fluger
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fluger".
3. Video është e këngës "Fluger", por nuk këndohet nga Jeta Mehmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.