Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jeta Vojkollari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  32
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kanada 
BIOGRAFIA: Jeta Vojkollari është një autore këngësh shumë e njohur. JETA VOJKOLLARI was born and raised in Tirana, Albania. She studied Economics at the University of Tirana. Jeta has won awards for several song lyrics, two of which became hits. Her experience and passion to write has led her to this book. She lives in Toronto, Canada with her husband and works for the City of Toronto. The Devil I Paid For Advice is her first novel....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Faqja

Zyrtare

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Autorë Të Ngjashëm:

Xheraldina Vula

Tags: Jeta Vojkollari


Komente mbi këtë artist