Jeta Vojkollari
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kanada 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  28

Jeta Vojkollari është autore këngësh shumë e njohur. JETA VOJKOLLARI was born and raised in Tirana, Albania. She studied Economics at the University of Tirana. Jeta has won awards for several song lyrics, two of which became hits. Her experience and passion to write has led her to this book. She lives in Toronto, Canada with her husband and works for the City of Toronto. The Devil I Paid For Advice is her first novel.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Faqja

Zyrtare

Shto profile

të tjera