Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jeta - Poezi Ne Emrin Tend Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  29

Desha ta shkruaj nje tjeter poezi
per dicka tjeter e ty mos te perzij.
Por mos me te kujtuar ty nuk ka mundesi
nga do qe coj mendjen ajo prape vjen te ti.
Si duket shpirti im
per gjithcka ti me je frymezim.
Nuk e di se si do te jete jeta ime
por ti gjithe do te me jesh ne zemer e mendime.
Pa marre parasysh poezit cfare titulli kane
ato te gjitha kane emrin tane.
Aty jane syte e buzet e tua
aty te tregoj se sa te dua.
Aty eshte buzeqeshja e loti i yte
aty me gjalleron e aty me mbyte.
Poezite flasin per dashurin time
gjithe do te jete e forte e pa ndryshime.
Se harresa nuk vjen ne konsiderim
se poezia e jetes sime je ti shpirti im


Ky tekst u dërgua nga Erolinda


Nuk kemi video për këtë këngë.


Jeta
Publikimi: 18/06/2011


Jeta - Poezi Ne Emrin Tend
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Poezi Ne Emrin Tend".
3. Video është e këngës "Poezi Ne Emrin Tend", por nuk këndohet nga Jeta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Jeta:


Komente 0