Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jetmir Banishta

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  • Shkodër 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Jetmir Banishta është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo rock. Në vitin 2013, Jetmir Banishta merr pjesë në The Voice Of Albania 3. Në Maj 2014, Jetmir Banishta merr pjesë në Top Fest 11 me këngën "Asgje S'me Mjafton"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrës në

The Voice Of Albania

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Flamur Cana

Filonid Aliu

Asdren Rrahmani

00 Genti

Roland Gjergji

Vasillaq Gremi

Agustin Pellumbaj

Fred Delaj

Elis Nova

Ziso

Tags: Jetmir Banishta


Komente mbi këtë artist