Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Jetmir Mehmeti

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Shkodër 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Jetmir Mehmeti është një autor këngësh. AUTOBIOGRAFI: Shkodra është vendlindja ime ku dhe kam nisur karrieren time si muzikant. Kam ndjekur studimet në shkollën e muzikës “ Prenk Jakova” dhe më pas Akademinë e Arteve, profili, Kompozicion. Fillimet e para të mia artistike shënojnë vitet ’92 kur u krijua grupi “E nesermja”. Jetmir Mehmeti - tastierë, Dorian Golemi -Kitarrë solo, Pranvera Sula - Kitarrë bas ,Shpetim Taraboshi- Bateri, Ervin Bushati & Aleksander Tuka -kengetarë solist. ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Denis Gici

Sardi Mneri

Martin Çipi

Besnik Palnikaj

Alldin Sallahi

Perparim Qaili

Shefqet Gjocaj

Samer Agolli

Luan Bakiu

Arton Cervadiku


Tags: Jetmir Mehmeti

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet