Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jetmir Rexhepi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Jetmir Rexhepi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore qytetare dhe popullore tetovare. Në Qershor 2003, Jetmir Rexhepi merr pjesë në PoliFest 2003 me këngën "Mos Zbulo Ti O Shi". Më datë 9 Korrik 2013, Jetmir Rexhepi publikon videoklipin "Nepi". Më datë 14 Korrik 2017, Rozarta Begaj & Jetmir Rexhepi publikojnë videoklipin "Dy Zemra". Muzika e këngës u punua nga Bekim Malsia, teksti u shkrua nga Jashar Sejdiu....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Jetmir Rexhepi

Komente 0