Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jetmir Rexhepi - Mos Zbulo Ti O Shi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Mos zbulo ti o shi
gjurmet e asaj kohe

Kur dashurine e quajta jete
dhe meshiren urtesi
dhe meshiren urtesi

Kur dashurine e quajta jete
dhe meshiren urtesi
dhe meshiren urtesi

Ti je yll i jetes sime
dua te rish deri n'agim
qe ndricove zemren time
ti je pjes e shpirtit tim
ti je pjes e shpirtit tim

Ti je yll i jetes sime
dua te rish deri n'agim
qe ndricove zemren time
ti je pjes e shpirtit tim
ti je pjes e shpirtit tim

Me jep forc o jete
ti urej ato dite

Ta shijoj kohen qe mbeti
te jetoj i qete
te jetoj i qete

Ta shijoj kohen qe mbeti
te jetoj i qete
te jetoj i qete

Ti je yll i jetes sime
dua te rish deri n'agim
qe ndricove zemren time
ti je pjes e shpirtit tim
ti je pjes e shpirtit tim

Ti je yll i jetes sime
dua te rish deri n'agim
qe ndricove zemren time
ti je pjes e shpirtit tim
ti je pjes e shpirtit tim


Ky tekst u dërgua nga no_comment


Nuk kemi video për këtë këngë.


Jetmir Rexhepi
Publikimi: 01/06/2003
Festivali: PoliFest 2003


Jetmir Rexhepi - Mos Zbulo Ti O Shi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Zbulo Ti O Shi".
3. Video është e këngës "Mos Zbulo Ti O Shi", por nuk këndohet nga Jetmir Rexhepi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Jetmir Rexhepi:


Komente 0