Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jetmir Rexhepi - Po Bajm Lum E Mashalla Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


[Po bojm lum e mashalla
Gjith ne valle tuj vallzu
Lumja nana qe te riti
Djalin o e marton ] 2x

[Gjith ne valle dor per dor
Hyni nusja ne obor
Bjeni tupani e dridhet shpija
Kercet pushka e alltija] 2x

[Po lujn hallat me shyret
Lumja nana per djalt tvet
Lujni daj e axhalla
Nuse tbukur kena mar ] 2x

[ Gjith ne valle dor per dor
Hyni nusja ne obor
Bjen tupani e ushton shpija
Kercet pushka e alltija] 2x

Ky tekst u dërgua nga Onur KasaPublikimi: 08/01/2014


Më Shumë Këngë Nga Jetmir Rexhepi:


Komente 0


Jetmir Rexhepi - Po Bajm Lum E Mashalla
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Bajm Lum E Mashalla".
3. Video është e këngës "Po Bajm Lum E Mashalla", por nuk këndohet nga Jetmir Rexhepi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.