Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jetmir Rexhepi - Skutacja E Cauces Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Skutaçja e caucës topa topa joo
Djali më sokak na u bo copa joo
2x
Djali në sokak e cauca në çardak
Biri ksaj dahires mi cauc biri ene pak

O shum lule kishte livadhi joo
2x
Moj e majre a të ka marr malli joo
2x
Malli më ka marr e u doxha joo
2x
Largë biri ti tërhoqa jo
2x
Lulet në livadh e lshojn erën
2x
Vajzë e bukur ti na sjell pranverën joo
2x

Ky tekst u dërgua nga Onur KasaPublikimi: 06/04/2016


Më Shumë Këngë Nga Jetmir Rexhepi:


Komente 0


Jetmir Rexhepi - Skutacja E Cauces
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Skutacja E Cauces".
3. Video është e këngës "Skutacja E Cauces", por nuk këndohet nga Jetmir Rexhepi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.