Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jetmir Rexhepi & Dashurie Dehari - Kur Ti Shoh Dy Syt E Shkruar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

KUR TI SHOH DY SYT E SHKRU
ME DUKESH O SI LULJA E SHTREJT...2 X
O SI S'MENDON NJI HER PER MU.U
ME HARROVE MOJ KAQE SHPEJT... 2 X
II
BEHARI PAR KUR TE VI
NJE TUF LULE MOJ DO TI FAL... 2 X
O DO T'KENDOJ PER DASHURIN
DOR PER DORE ME TY DO DAL... 2 X
III
PREJ DASHNIS QE KOM PER TY
JOM NE ZOR E MO JOM NE HALL... 2 X
O KUR TE PIQEMI BASHK TE DY
DOR PER DORE ME TY DO DAL... 2 XFeaturing: Dashurie Deari
Publikimi: 13/05/2016


Më Shumë Këngë Nga Jetmir Rexhepi:


Komente 0


Jetmir Rexhepi & Dashurie Dehari - Kur Ti Shoh Dy Syt E Shkruar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Ti Shoh Dy Syt E Shkruar".
3. Video është e këngës "Kur Ti Shoh Dy Syt E Shkruar", por nuk këndohet nga Jetmir Rexhepi & Dashurie Dehari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.