Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jetmir Rexhepi - Te Shkallet E Tujanit Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ke shakall e Tujonit mi mome
ke shkall e tujonit
Skam cti boj xhanonit mi mome
e vogel me je..(2X)

Pushkes ci dul flaka mi mome
pushkes ci dul flaka
shalova nga Braka mi mome
e vogel me je..(2X)

Pushkes ci dul tymi mi mome
pushkes ci dul tymi
ska cna bon yxhymi mi mome
e vogel me je..(2X)

Nji kto plagt e mia mi mome
nji kto plagt e mija
i kom nga dashnia mi mome
e vogel me je...(2X)...

Dola n´qaf t´Kasharit mi mome
dola n´qaf t´Kasharit
Skam c´ti boj beqarit mi mome
e vogel me je..(2X)

Ky tekst u dërgua nga Onur KasaPublikimi: 20/05/2016


Më Shumë Këngë Nga Jetmir Rexhepi:


Komente 0


Jetmir Rexhepi - Te Shkallet E Tujanit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Shkallet E Tujanit".
3. Video është e këngës "Te Shkallet E Tujanit", por nuk këndohet nga Jetmir Rexhepi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.