Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jeton Drevinja

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Jeton Drevinja është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 27 Prill 2018, Jeton4Real publikon videoklipin "Real Talk". Më datë 10 Qershor 2021, Jeton & Keya publikojnë videoklipin "Gaz". Më datë 7 Korrik 2021, Jeton & Keya publikojnë videoklipin "Havera Kena". Më datë 19 Nëntor 2021, Jeton & Keya publikojnë videoklipin "Ghetto"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Jeton Drevinja, Jeton4Real

Komente 0