A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jeton Fetiu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  8
BIOGRAFIA: Jeton Fetiu është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Në vitin 2018, Jeton Fetiu & Kastriot Seferi publikojnë albumin "Mallkimi I Ushtarit"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Afrim Gashi

Mergim Mazreku

Skënder Fejzullahu

Fetah Bajgora

Shaban Demaj

Basri Bega

Salih Gashi

Bajram Gashi

Fatmir Berisha

Xhavit Nimanaj


Tags: Jeton Fetiu

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019