Jeton Rrudhani
Jeton Rrudhani

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Jeton Rrudhani është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo baladë popullore. Më datë 28 Mars 2017, Jeton Rrudhani publikon videoklipin "Si Te Them"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0