A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jeton Zeqiri

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Tetovë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni 
BIOGRAFIA: Jeton Zeqiri është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 25 Janar 2019, Jeton publikon videoklipin "Ndryshe". Më datë 4 Tetor 2019, Jeton publikon videoklipin "TQR"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Profili

Snapchat

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Lila

Arti Durmishi

Gansito

Albozz

Enis (Last King's)

Xonn

Mc Vani

Fasti

Terror A.K.A Shkupi

Dringo


Tags: Jeton Zeqiri, Jeton, Toniboy

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019