A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Jeton - We Brizzack  (Feat. B52)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/01/2011

2011-01-29T09:32:08

Featuring

B52


......................
Ju kina lon me morr frym do dit , do vjet
E ju kthym qysh pe sheh apet
Shkurt e shqip man , thom we BACK , we BACK

Muni u zhduk , me u hup , me shku do vjet
po ju kthehem na apet
Shkurt e shqip man thom we back , we back
......................

......................
Jo ti je jo ti sje ma kan lodh rakin
u bo voja me msu pulen ngoje ti tarakin
Ska qa bon i ngrati ne munohet me na rrejt
Nuk ka qa bon i shkreti nuk mujtet as me flejt
Shum ju vjen inati se une hiq smunona
Kta bojn kta 20 spota me kona ja kona
Sjeni ju as pop sdi qa rakin jeni
veq per hip-hop haber nuk keni
Viti 97 kur e rroka mikrofonin
blloki i par qaty ka pjell hip-hop-i
Nese se ki dit tash e din ska perse
histori per diqka don e zdin sen
Rrespekt jep son se mke borgj son
Mos tisha kon nket qim nana kisha loq son
Qa ka thon snoop qa ka thon Ross ( Rick Ross)
I kina ngu pa nevoj mi perserit dost
......................

......................
Ju kina lon me morr frym do dit , do vjet
E ju kthym qysh pe sheh apet
Shkurt e shqip man , thom we BACK , we BACK

Muni u zhduk , me u hup , me shku do vjet
po ju kthehem na apet
Shkurt e shqip man thom we back , we back
......................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend   ThaRebel
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019