A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Jeton - Internet Paparazzi  (Feat. B52)


Choose star rating

Rating:  4.5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

29/11/2012

2012-11-29T20:08:45

Featuring

B52


Jetoni
..........................................................
Ka plot hejtera e ma kan inati
Une i pershendeti man edhe pse prej largi
Inat-g per ty qita e shkruva
Me ta bo me dije qe shum je ka vun a
Ku jom e qa po boj me kon e kon po knoj
Me kon e kon po rri e kujt pi thom vllazni
Ajo o pun per mu haver ty sen nuk thin nxhep
Ndaq me ngu ngo ose mshele at sqep
Doni mem bo dom mos e leni per ma von
I bini ju pishmon mos met veq me fol
Me kallxu prralla qysh ti ke dasht
Tu fol per mu po don me dek man po plas
Mvjen keq se pun ka me ju dasht
Der sa ta marin njet se kom mu nal
Kush me na nal man ti nuk koke nermal
Koke shum jasht haver ti koke BALLLL
..........................................................

B52
..........................................................
Inat-G internet paparazzi 7x
..........................................................


Lyrics submited by  Gazmend
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019