Më mbaj mend (për 1 muaj)


Jeton - Plis I Art

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Plis I Art".
3. Video është e këngës "Plis I Art", por nuk këndohet nga Jeton.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Jeton - Plis I Art  (Feat. B-52)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

Featuring

B52

29/04/2011

2011-04-29T20:49:12+00:00....................
E mas pari tu shku nshkoll pi n'mahall POO
Ko me ju parkirat ...... aty POO
E tani duhet me hi n'banes POO
Edhe me ble (qashtu)
Edhe kur dvjene masanen e troshit (qashtu)
Edhe i mer do letra (poo)
Edhe zhvup zhvap zhvup zhvap e rrollit njo (qashtu)
Edhe ja shtin flakun
....................

....................
Smokitun ....................
Ejj njeri ndlae beat tfloi me do dhipa
Ktheje tju kallxoj se qysh e kallim
I kom myt 52 her e hala qesin borllog

Jeton
..........................................................
Kejt um njohin edhe pse rrall um kan pa
Mi marin fjalt mi ngojn edhe marin vesh vlla
Kush qysh tek cka haver na tjeter ska
Ku te lyp qysh te lyp na jena qata
Kejt na dojn na ngojn edhe na besojn
Fjalt qe na i thojm i knojm edhe i bojm
Na fol zemra prej seneve qe i kom mrenda
Gjith drjet dverrteta hiq kurr me rrena
Ju nuki si rrema bakrema ajrokrema
Si malli si vet un jom kfalitet knena
Jeta o e fshtir gjithka nuk o lezet
Sidomos kur ti ki qef me njek paren e let
O stok t'blej e t'shes ty si kok
Repera naper mi ju shkeli si tok
Mos u koqit se un ti thej felqit edhe brit
E ki arsyje me berrtit meri lop
..........................................................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend
Më Shumë Këngë Nga Jeton:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet