Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
 • Vendlindja:
 • Istog 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 25 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Jimm është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 28 Shkurt 2015, Jimm publikon videoklipin "Osama Ii". Më datë 1 Korrik 2016, Jimm publikon videoklipin "Fastlife". Në vitin 2016, Jimm publikon albumin "Mo'money No'problems"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentMo'money No'problems (2016)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Rexha-G

Labbi

Ali (LGR)

RK

Ab Lion

G-Fresh

Bushtra

Blacknight

Amir

Bryte

Tags: Jimm


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet