Më mbaj mend (për 1 muaj)

JimmyRockF - Mbreti I Rugve Tua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  32

A m,ke pare ndonjeher
Zemer, si ti s,ka
rugget jan pa funde
me shpirt dhimbje kam
un jam mbreti
po me thirin!
terr qytetin un e kam
ne mesin tende une jam
endem rrugve dit e nate
te jesh n,shpirtin tim
ti ke gjithcka, e bukur je
jam person si ti!
un jam mbreti, po me thirin
rrugac i vendit tend
a m,kupton a ka najkend???!
kur me ze, nata mua
qjelli esht strehim
kur me lodhen kembet mua
balta esht sherim
nje lemoshe
e pranoj, jeto pa fund
celcin e shpirtit tim, nene (nena Tereze)
mos me haro ti!!!!
JimmyRockF
Publikimi: 18/06/2017


JimmyRockF - Mbreti I Rugve Tua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mbreti I Rugve Tua".
3. Video është e këngës "Mbreti I Rugve Tua", por nuk këndohet nga JimmyRockF.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga JimmyRockF:


Komente 1