Më mbaj mend (për 1 muaj)

JimmyRockF - Fol Shqip Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  7

Cdo behar kur vin,
per festa per gezime
Veshtiresin e gjej
ne gjuhen e nenes time
Shqip te foli nena,
kur erdhe ne jete
Mos e haro gjuhen
kudo qe te jesh
NJe fjal po te them,
amanet me pase
Ta mbajsh mend per jete
fol shqip se je shqiptar
Ti e ke gjuhen tende,
kurri mos e haro
Gjuhen edhe emrin,
kurre mos i ndrysho
Sa shum u munduan per nje amanet
Mos e haro gjuhen kudo qe te jesh
NJe fjal po te them, amanet me pas
Ta mbajsh mend per jete
Fol shqip se je shqiptar
JimmyRockF
Publikimi: 29/05/2015


JimmyRockF - Fol Shqip
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fol Shqip".
3. Video është e këngës "Fol Shqip", por nuk këndohet nga JimmyRockF.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga JimmyRockF:


Komente 0