Më mbaj mend (për 1 muaj)

JimmyRockF - Po Ndegjoni O Milet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

po ndegjoni o milet se cka kam me u thon
30 vjet i kam pa pune buk e nane
romantika mua aspak nuk me mungon
por leku mua me ne funde krejt me rexon
erdh ai nga Italia xhepat plot lek
per te femrat mua me kan lene krejt

luta babin nenen fis moter e vlla
o ma beni caren se ktu kurgje nuk ka
punojm nga njehere e roga nuk vjen hiq
rugve tu shetite e naten rim kemb kryq
nuk ka pune diten e nata eshte ter
disa po me thirin tash, qe ky gilipter

flitet ne shkolle por edhe ne shoqeri
me pune do te mrim shum ne hej do te behemi gjermani
pune pune dhe dashuri dheze nganjeher nje ciri
O nuk shofe eshte ter,
edhe shpirti e zemer mu ban hi

ooo Zot me ndihmo edhe ke pak meshire
femra me ka lene te lutem, plotsoma nje deshire
te bashkohet shqipetari, s,bashku me Shqiprine
edhe se po vdese si nje lule e mjere
mos vdes me syte qele
JimmyRockF
Publikimi: 23/10/2016


JimmyRockF - Po Ndegjoni O Milet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Ndegjoni O Milet".
3. Video është e këngës "Po Ndegjoni O Milet", por nuk këndohet nga JimmyRockF.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga JimmyRockF:


Komente 0