Më mbaj mend (për 1 muaj)

JimmyRockF - Larg Ne Vetmi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

large ne vetmi
Kalojn netet dhe vitet, large ne vetmi
Une dhe hena sonte vete, zjare kam ne shpirt
Bredh buze detit, horizontin e shiqoj
Nje cop dhe nga vendlindja, dua te shijoj
N,vendlindje dua te shkoj
Kalojn netet dhe vitet, large ne perendim
Une dhe hena sonte vete, gace kam ne shpirt
Bredh buze detit, horizontin e kerkoje
Nje cop zemer nga vendlindja dua te ndegjoj
N,vendlindje dua te shkoj
Eja eja ti, eja ti me mua
Femirine s,bashku ku e kemi te kaluar
JimmyRockF
Publikimi: 08/04/2017


JimmyRockF - Larg Ne Vetmi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Larg Ne Vetmi".
3. Video është e këngës "Larg Ne Vetmi", por nuk këndohet nga JimmyRockF.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga JimmyRockF:


Komente 0