Më mbaj mend (për 1 muaj)

JimmyRockF - Ti Je 1 Sex Bomb Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

Ti je nje sex bomb
Nese lotet ne sy; te pikojn ngadal
kujto zemren time, dikur ta kem fal.
Nese shpirtin ti e ndin, aq shum te lenduar
Mendo si isha une kurr me ke tradhtuar
Edhe pse ti shkove, dhe u largove
jeta vazhdon me andej
Nuk dua sqarime e as ledhatime
tjeter zemer vin kendej.
Edhe pse ti shkove, gjithmon ishe 1 sex bomb
Edhe pse ti shkove gjithmon ishe 1 sex bomb
Luftoj me shpirt dhe hijet e nates
mendimet deshira, vuajtjet per ty
vuajtjet per ty
Edhe pse ti shkove gjithmon ishe 1 sex bomb
JimmyRockF
Publikimi: 05/06/2017


JimmyRockF - Ti Je 1 Sex Bomb
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Je 1 Sex Bomb".
3. Video është e këngës "Ti Je 1 Sex Bomb", por nuk këndohet nga JimmyRockF.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga JimmyRockF:


Komente 0