Më mbaj mend (për 1 muaj)

JimmyRockF - Dashuria Ne Nje Djall Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  35

I verbuar ne shikim te pare
azgje nuk shihja perveq saj
syt e saj te nje engjulli
me ben te ndihem si ne parajs

ne filluam dhe s'dinim per te mbaruar
dashuri si ne perrall,
qe s'mundet te behet reale

o engjulli i dashuris
pse gabimisht me ke shenjestruar
se paskam dit qe zemren
nje djallit ja kam dhuruar

tash teper von çdo an nga ti e njoh
si viktime e maskimit tend
i lutem kohes te me ktheje pas ne ate cast
kur gjithqka per ty un dhash

zemra ime e terbuar
kerkon per te haruar
si eresire ku drita e ka ndricuar

o engjulli i dashuris
JimmyRockF
Publikimi: 18/09/2017


JimmyRockF - Dashuria Ne Nje Djall
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuria Ne Nje Djall".
3. Video është e këngës "Dashuria Ne Nje Djall", por nuk këndohet nga JimmyRockF.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga JimmyRockF:


Komente 0