Më mbaj mend (për 1 muaj)

JimmyRockF - Pi Ka Ije Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  40

Sa her un t'shof taj
ne mahallen teme
cigarja m'bije pi dore
tej ije zemra jeme
a pi kamnjoni tej ije
Gradeci t'ka hije
mos m'collo me ato saj
cektou tej mu m,kije
hecen tej me dimija maveje
komet m'dridhen
xhaki m'bije pi kreje
aha aha
sejnin ma lun
hec mbas mije
mos u bon budall
zemer mu m'kije
aha aha
tej ene un n'Tetov
me cu dashneje
katundare jom thot
e jo zoraxhije
tej ene un n'Tetov me cu
katundare jom e jo zoraxhije.
JimmyRockF
Publikimi: 31/01/2018


JimmyRockF - Pi Ka Ije
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pi Ka Ije".
3. Video është e këngës "Pi Ka Ije", por nuk këndohet nga JimmyRockF.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga JimmyRockF:


Komente 0