Më mbaj mend (për 1 muaj)

JimmyRockF - Me Vie Te Flas Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  42

jeta me ngjan sy mbyllur
i tretur ne mendjen time
dua te qirrem per kohen dhe jeten
si i huaj udhta i jetes te mbetem
me vie te flas e te bertas
per popullin per jeten
per historin te gjitha dua ti mas
me vie te flas e te bertas
per sy te ngopur o popull
per jete te njome
per penden e ngritur ne re
i kthyer ka qjelli buzeqeshem
sikur duhet ne ket ender te jesh
si foshnje si njeri jeten ta shijojsh
e bota ne vuajtje jeton.
me vie te flas e te bertas...

tekst: Kastriot Bushi


Ky tekst u dërgua nga jimmyrockfJimmyRockF
Publikimi: 04/12/2018


JimmyRockF - Me Vie Te Flas
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Vie Te Flas".
3. Video është e këngës "Me Vie Te Flas", por nuk këndohet nga JimmyRockF.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga JimmyRockF:


Komente 0