Më mbaj mend (për 1 muaj)

JimmyRockF - Pyes Per Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  78

nuk i besoj vetes, a esht e gjitha ender
reth e perqark ti,ti po me dukesh zhgander
pyes per ty, jeta si t,kalon
ne anen tjeter te botes egzistojme
te besova ty,fjalet qe mi thua
te gjitha renat qe the
ne fantazit e tua
pyes per ty, jeta si t,kalon
ne anen tjeter te botes egzistojm
a beson ne zot? a beson n,mallkim
me dhimbesh o shpirti jem
cka u ban tjerve ka me tu k,thy
pranverat kalojne
vjeshtat te kaplojne
un tash qaj per ty
rinin e mallkoj


Ky tekst u dërgua nga JimmyrockfJimmyRockF
Publikimi: 09/02/2019
Muzika: JimmyRockF
Teksti: JimmyRockF


JimmyRockF - Pyes Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pyes Per Ty".
3. Video është e këngës "Pyes Per Ty", por nuk këndohet nga JimmyRockF.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga JimmyRockF:


Komente 0