Më mbaj mend (për 1 muaj)

JimmyRockF - Fluturoj Dallendyshja Ne Bostane Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  59

fluturoj dallendyshja ra n,bostane
oj lulije me belin tamane
fluturoj dallendyshja ra n,bostane
oj lulije me belin tamane
aman aman jolla sher jolla
te deshta te mora
fluturoj dallendyshja ra n,qershie
oj lulie me syrrin e zie
aman aman jolla sher jolla
te deshta te mora

cover


Ky tekst u dërgua nga JimmyrockfJimmyRockF
Publikimi: 09/02/2019


JimmyRockF - Fluturoj Dallendyshja Ne Bostane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fluturoj Dallendyshja Ne Bostane".
3. Video është e këngës "Fluturoj Dallendyshja Ne Bostane", por nuk këndohet nga JimmyRockF.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga JimmyRockF:


Komente 0