Më mbaj mend (për 1 muaj)

JimmyRockF - O Komandant Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  52

kam dicka me tregu, per jeten qe u haru
neper borre edhe shi, kam luftu per liri
18 pranvera n,prag te jetes
nenen e lash ne prag te deres
vdiqa mbuluan me toh, hej shok ku jeni
e komandant, ku ma lae besen o
gjaku im mshkoi kot, ku ma lae nenen o
e komandant 3 lule nvar nuk kam
vitet shkuan shume shpejt
per mua s,tbije nder mend
as te vari nuk po mvjen
gjaku mu derdh per kete vend
fjalet qe ti ma dhe, se, dot luftojsh per memedhe
amanetin ku e ke, ehhhh qen
e komandant, ku ma lae besen o
gjaku im shkoi kot, ku ma lae nenen o
e komandant 3 lule nvar nuk kam
e komandant pa nder je kan
e ka fryn fryma, gzofin e kthen andej ti
ma shum bes ka qeni, o se sa ti
lule t,ferit jeni ju, nena ime ku me shku
e mjera nen qe t,ka be
oj coftin s,je asgje
e komandant ku ma lae besen o
gjaku im shkoi kot, ku ma lae nenen o
e komandant, o pa nder je kan
e ka fryn fryma, gzofin e kthen andej ti
ma shum bes ka qeni, o se sa ti.

tekst dhe muzika Jimmyrockf


Ky tekst u dërgua nga JimmyrockfJimmyRockF
Publikimi: 10/10/2019


JimmyRockF - O Komandant
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Komandant".
3. Video është e këngës "O Komandant", por nuk këndohet nga JimmyRockF.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga JimmyRockF:


Komente 0