Më mbaj mend (për 1 muaj)

JimmyRockF - Bob Qor Sity Rock N Roll Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  29

jemi kater shoke kater djemosha
bejme muzike e jo me lujt me topa
Qerja me kitare Kiki me lodra
Mendi me basin e un me mikrofona

pim caj ham buk shkojme ne Viva fresh
jemi tu u knaqe veshet i kam n,lesh
mos me lute mos me vet
per tallava, se e kam siklet

Bob qor sity rock n roll
fik se fik me muzikBob qor sity rock n roll
mos me lute mos me vet
e kam shpirtin me siklet

pune ne s,kemi ndihma s,kemi dot
as per cigare lek shkoi jeta kot
cka kam une njejt ka shoku im
politikantet na kan be tym

ejani te gjithe s,bashku ne lokal
me birra e vere sonte me. e kall

mos me lute mos me vet per tallava, se e kam siklet
JimmyRockF
Publikimi: 22/12/2019
Muzika: JimmyRockF
Teksti: JimmyRockF


JimmyRockF - Bob Qor Sity Rock N Roll
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bob Qor Sity Rock N Roll".
3. Video është e këngës "Bob Qor Sity Rock N Roll", por nuk këndohet nga JimmyRockF.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga JimmyRockF:


Komente 0