Më mbaj mend (për 1 muaj)

JimmyRockF - Ulliri Ka Cele Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  34

Ty te kan ndare prej gjirit te nenes
nje pik loti ne sy digjet shpirti i motres.
Kur te moren te kan vjedhe
prej krahrorit qe t,kan rite
toka e l,shoi drita humbi
qe e moren Osmanlite
O fmi i vogel o shpirti i ri
po sonte ku dot flejshe
nena mendon per ty
O fmi i vogel o shpirte pa gji
po sonte kush dot ngrohe
kur hena te ben drite
ajo qe te bene drite
edhe nena e sheh me sy
Shum hena e vjeshta kaluan pa ty
ulliri ka cele qe e mbjelle ti
E di ti je lodhur e di se te kan rejt
zemren tende ndegjoe vendlinja te pret
O fmi engjull dhe i drejt shiqon henen dhe flet
E jap besen e shqiponjes se dot k,thehem o hej

muzika dhe teksti Jimmyrockf


Ky tekst u dërgua nga JimmyrockfJimmyRockF
Publikimi: 29/03/2020
Muzika: JimmyRockF
Teksti: JimmyRockF


JimmyRockF - Ulliri Ka Cele
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ulliri Ka Cele".
3. Video është e këngës "Ulliri Ka Cele", por nuk këndohet nga JimmyRockF.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga JimmyRockF:


Komente 0