Më mbaj mend (për 1 muaj)

JimmyRockF - Aroma E Jote Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  41

sa jetojme un dhe ti
koha shkone si fryma me ty
zemrat jan mbylle shpirti t,kerkon

aroma e jote na mungon
humbe u zhduke na pervlon
syte t,kerkojne jane plot me lot

aroma e jote shpirtin na pervlon
aroma e jote dhimbjen e shijoj
aroma e jote shpirtin na pervlon

ne lule te rinis dhimbje na le
enderat pa funde ora po i mer
eja ti shpirti te kerkon

aroma e jote shpirtin na pervlon
aroma e jote dhimbjen e shijoj
aroma e jote shpirtin na pervlon


Ky tekst u dërgua nga JimmyrockfJimmyRockF
Publikimi: 10/05/2020
Teksti: JimmyRockF


JimmyRockF - Aroma E Jote
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Aroma E Jote".
3. Video është e këngës "Aroma E Jote", por nuk këndohet nga JimmyRockF.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga JimmyRockF:


Komente 0