Më mbaj mend (për 1 muaj)

JimmyRockF - Nje Engjell I Zi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  49

Sa her qe me bije ndermend
cka kam be un si i ri
Me shok n,kafe une tu pi
kafe n,kafe tu u shetit.

Syt i cela oooooooo
para meje nje engjell i zi
Te gjitha i paguan ti! tha
n,bote o faqe zi!

Sa her ndermend po me bije
grue e fmi tu qa i kam lan
Djallit shpirtin ja kam shit

Syt i cela oooooooooo
para meje nje engjell i zi
Te gjitha i paguan ti! tha
n, bote o faqe zi

O zot! falem dit e nat
Haxhi shkova ne Emirat
krejt mekatet, a mi fal?
jam penduar, s,kam pas faj!

Syt i cela ooooooooo
para meje nje engjull i zi
te gjitha i paguan ti! tha
n,bote o faqe zi


Ky tekst u dërgua nga JimmyrockfJimmyRockF
Publikimi: 20/07/2020
Muzika: JimmyRockF
Teksti: JimmyRockF


JimmyRockF - Nje Engjell I Zi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Engjell I Zi".
3. Video është e këngës "Nje Engjell I Zi", por nuk këndohet nga JimmyRockF.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga JimmyRockF:


Komente 0