Më mbaj mend (për 1 muaj)

JimmyRockF - Qeshu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

qeshu te lutem mos pyet per se
e nesermja shpejt dot vjen
qeshu te lutem mos kerko kuptim
se cka mendoj un ti e din
ato dit qe ne i kalojm se bashku
shum shpejt harohen shum shpejt harohen
kur ne buzet e tua nuk ka qeshje
qeshu qeshu qeshu se dot jet von


Ky tekst u dërgua nga JimmyrockfJimmyRockF
Publikimi: 23/08/2020
Muzika: JimmyRockF


JimmyRockF - Qeshu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qeshu".
3. Video është e këngës "Qeshu", por nuk këndohet nga JimmyRockF.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga JimmyRockF:


Komente 0