Më mbaj mend (për 1 muaj)

JimmyRockF - Ju Thafte Shpirti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21

kaloj sa her afer shkolles tende
lotet po me vine nga tradhtija jote
te lutem shpirti im freno ke kujdes
dashuria ne zemer po vjen
e vjetra shuhet dhe vdes
cilet duar te prekin ne kete nate ty...
ju thafte shpirti
kush u shtri prane ne shtrat me ty...
ju thafte shpirti
me cilin ke hy prap ne dashuri...
ju thafte shpirti
kenget ti kendone vetem per ty...
ju thafte shpirti
dua dhe dua shum te haroj te gjitha
letrat e fundit me shpon sikur thika
un skam qytet shkova u largova
n,dashuri i deshpruar qe shum un besova


Ky tekst u dërgua nga JimmyrockfJimmyRockF
Publikimi: 19/08/2020
Muzika: JimmyRockF
Teksti: JimmyRockF


JimmyRockF - Ju Thafte Shpirti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ju Thafte Shpirti".
3. Video është e këngës "Ju Thafte Shpirti", por nuk këndohet nga JimmyRockF.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga JimmyRockF:


Komente 0