Më mbaj mend (për 1 muaj)

JimmyRockF - Oj Kadrije Pse Sme Don Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  27

oj Kadrije moj Kadrush
ma ke syrin sikur rush
me premtove Zvicren ne shtepi
i hengre fjalet oj rospi
tash per Zvicer nisem menjeher
kam me te permende nganjeher
kema dores un dot heci dot
qen Zvicranes ich will gott
qen Zvicranes du me u bo
se Kadrija nuk me do
pa buk ne goje ne vendin tim
lehi diten naten pa pushim
nuk erdh Zvicra shkova un te ajo
se Kadrija Zvicren nuk e don
qen Zvicranes du me u bo
se Kadrija sme do me
oj Kadrije ti moj orospi
ku shkun fjalet ti moj thi
qen Kosove me s,du me u be
Zvicra po me ep buk, me ngren
JimmyRockF
Publikimi: 26/08/2020
Muzika: JimmyRockF
Teksti: JimmyRockF


JimmyRockF - Oj Kadrije Pse Sme Don
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Oj Kadrije Pse Sme Don".
3. Video është e këngës "Oj Kadrije Pse Sme Don", por nuk këndohet nga JimmyRockF.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga JimmyRockF:


Komente 0