Më mbaj mend (për 1 muaj)

JimmyRockF - Kenga E Te Varferit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  33

O ti qe qan me hallet qe ke
i strukur ne kasolle qjelli plot re
dhimbjet e shpirtit dhoma plot femije
mbyllur ne vete ka kush meshire?
kush ta mori buken? kush ta mori jeten?
valle pse kam linde une ma shkurtove shpresen
kush ta djegu barkun?fmit ti la pa qeshje
e mallkuar njerzija e mallkuar qoft kjo vdekje
neper syt ta shof shpirtin
dhimbjen qe e ke ne zemer
atje posht per toke ne dhome ake drite?
ai i pasuri shpirtin ta ka fike
a te kan qeshur dhe te kan perbuze
gjakun ta kan pire, te shof un ne buze
sa her do te cohesh, bota jote te rezone
sa here do te lutesh, sa here dot gabojshe
lule te ferit, me doren tone kemi mbjelle
zoti te ndihmofte ty, sbashku me te tjeret
se ne sy na eshte teri dhe jeta ka vdeke.


Ky tekst u dërgua nga JimmyrockfJimmyRockF
Publikimi: 02/09/2020
Muzika: JimmyRockF
Teksti: JimmyRockF


JimmyRockF - Kenga E Te Varferit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kenga E Te Varferit".
3. Video është e këngës "Kenga E Te Varferit", por nuk këndohet nga JimmyRockF.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga JimmyRockF:


Komente 0