Më mbaj mend (për 1 muaj)

JimmyRockF - Koha Dyrdymenash Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  30

koha dyrdymenash
kur behesh robb i njeriut te lavderojne
kur behesh robb i zotit te injorojne
largohesh krimit te poshtersojne
i afrohesh vjedhjes shume te cmojne
e braktis epshtin shume te qeshin
kur ben vepra te mira te perqeshin
e fol te verteten shoket largohen
krypi me rena gjithe te afrohen

je modest te shesin kopalla
kur ju shet ment te ngon terr mahalla
o ti njeri me jeten qe luan
zoti te shiqone dhe krejte ti shkruan
kur behesh robb njeriut te lavderojne
kur behesh robb zotit te injorojne
fol verteten, shoket largohen
kur i krryp me rena te gjithe afrohen


Ky tekst u dërgua nga Jimmyrockf



JimmyRockF
Publikimi: 21/11/2021
Muzika: JimmyRockF
Tekst: Jimmyrock Dhe Miku I Tij Rocker


JimmyRockF - Koha Dyrdymenash
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Koha Dyrdymenash".
3. Video është e këngës "Koha Dyrdymenash", por nuk këndohet nga JimmyRockF.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga JimmyRockF:


Komente 0