Më mbaj mend (për 1 muaj)

JimmyRockF - Më Fal Shpirt Kam Gabu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

po të baj br në t,madhin zot
jeta ime shkoi kot
a ke zemër ti me m,falë mu
oh sa shumë kam gabu
si me qeshë kur zemra m,qan
a e din ti sa kam mallë
a ke zemër ti m,falë mu
oh sa shumë kam gabu
jeta kur të bëhet ferr
dhimbjet t,shtynë në një terr
jam dorzuar un s,po mundem më
fajet jetës qëi kam bë
si me qeshë kur zemra m,qan
kur e di se çka t,kam ba
a ke zemër ti tash me m,fal mu
me ty shumë un kam gabu
JimmyRockF
Publikimi: 02/07/2022
Muzika: JimmyRockF
Teksti: JimmyRockF


JimmyRockF - Më Fal Shpirt Kam Gabu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Më Fal Shpirt Kam Gabu".
3. Video është e këngës "Më Fal Shpirt Kam Gabu", por nuk këndohet nga JimmyRockF.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga JimmyRockF:


Komente 1