Më mbaj mend (për 1 muaj)

JimmyRockF - Luan Një Lojë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

ësht një lojë ti e merë aq lehtë
si gjithmonë më nënçmon
kur jeta të bëhet si një fer në këmbë
ke me mlutë si gjithmon
mos humb veten fjalt e tua skajnë më vler
të gjitha t,mirat bana un për ty
nuk më kthehen ato un e di
kam besuar se e mira
e mira me tmirën ti e kthen
në dashurinë një gjest të mirë
ajo ska për ty asnjë vler


Ky tekst u dërgua nga JimmyrockfJimmyRockF
Publikimi: 17/07/2023
Muzika: JimmyRockF
Teksti: JimmyRockF


JimmyRockF - Luan Një Lojë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Luan Një Lojë".
3. Video është e këngës "Luan Një Lojë", por nuk këndohet nga JimmyRockF.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga JimmyRockF:


Komente 0