Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jmc - Shoqja Jote (Feat. Mali G Grand Thugz)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Omerta Grand Thugz
J-Beat Grand Records
JMC Mali-G

JMC
Ty te dua perjet te dua me gjith shpirt
Po ce do se zemra jote mua po me vret
E di qe m don po shoqja jote po me prek
Dhe n telefon n 2 te nates me therret
Me ty dua te jem t kaloj naten n shtrat
Kur di qe shoqja jote mu enderron eshte faj
Per ty zemer se me ty une e kam
Ate qe dua te kem po ce do qe ja bej bam

JMC
Kudo qe shkoj un me ty dua te jem
Po ce do n telefon shoqja jote me therret
Me thot ku je me ty dua te pi
Un i them qe jam me ty m thot pritem se do vi
Te puth n faqe dhe t thot ca bone shpirt
Kur me puth n faqe dhe nga tavolina me prek
Nxjerr kemben nga taka let dhe fillon me ledhaton
Me eksiton skam ca boj edhe shkoj
E din qe un me ty jeten dua ta kaloj
Po ce do qe shoqja jote mua me therret
Me ty un dua te rri e di qe ndihem mbret
Po ce do qe shoqja jote n 2 te nates me therret
Heyyyy mua me therret
Ajo n 2 naten me therret
Me ty un dua te rri nuk mjafton
Mblidhe shoqen tate m kupton

JMC
Ty te dua perjet te dua me gjith shpirt
Po ce do se zemra jote mua po me vret
E di qe m don po shoqja jote po me prek
Dhe n telefon n 2 te nates me therret
Me ty dua te jem t kaloj naten n shtrat
Kur di qe shoqja jote mu enderron eshte faj
Per ty zemer se me ty une e kam
Ate qe dua te kem po ce do qe ja bej bam

Mali-G
Kur un jam me ty cdo gje nuk po shkon
Shoh dike tjeter me sy m provokon
Bon me mu afru por ktu nuk shkon dicka
Esht shum e hutuar qe t kam ty n krah
Ajo po me fton me mu me kercy
Afrohet dhe me thot n vesh ajo nuk ben per ty
Jam n dilem ca te boj ku te shkoj
E kam shum problem me ke naten ta kaloj
Po shkoj me ty me duket si cudi
Se zemra ime e vetme nji mund te rri
Duhet me e pa me qart si do shkoj kjo situat
Dua qe te dal me nji n kte klab
Te dyja m pelqen nuk di kete zgjedh
Jam i hutuar mendjen dot se mbledh
E shoh qe ju te dyja po me shifni n sy
Po te jet per mua un ju mbaj te dy

Ty te dua perjet te dua me gjith shpirt
Po ce do se zemra jote mua po me vret
E di qe m don po shoqja jote po me prek
Dhe n telefon n 2 te nates me therret
Me ty dua te jem t kaloj naten n shtrat
Kur di qe shoqja jote mu enderron eshte faj
Per ty zemer se me ty une e kam
Ate qe dua te kem po ce do qe ja bej bam

JMC
Zemer kshu nuk ben kur per gjithcka m njofton
Mblidhe ti shoqen tate se shum po ma kerkon
Un po ti thom kto se nuk du me tredhtu
Po mi hapi dhe i her komet hehe nuk jam tu duru
E di eshte tipi im qe te loz gjithmon me ta
Po sa do qe zemra ime mrena emrin tat ka
Po maje pra ti mos e lesho
Se shoqja jote po e co situaten aty ku nuk ba mo

Mali-G
Un po du me ty me nejt me u relaksu
Un po du me t puth n cdo vend me t fiksu
Du me t pa me syt e mi pse je e eksitume
Du me shujt kto mendime pse je kaq e preferume
Ti e di mi zemer si e kam stilin un
Ti e di qe jam i dashur kur s perdor dhun
Kur te vish te un hajde vetem ti
Mos mi sill shoqet se do ti kap e ti auuu

Ty te dua perjet te dua me gjith shpirt
Po ce do se zemra jote mua po me vret
E di qe m don po shoqja jote po me prek
Dhe n telefon n 2 te nates me therret
Me ty dua te jem t kaloj naten n shtrat
Kur di qe shoqja jote mu enderron eshte faj
Per ty zemer se me ty une e kam
Ate qe dua te kem po ce do qe ja bej bam


Ky tekst u dërgua nga  textkillerJMC
Featuring: Mali G Grand Thugz
Publikimi: 25/04/2011


Jmc - Shoqja Jote
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shoqja Jote".
3. Video është e këngës "Shoqja Jote", por nuk këndohet nga Jmc.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga JMC:


Komente 0